PROCEANIS 2PROFESSIONALS

Współpraca z nami to wartość dodana dla Ciebie i Twoich klientów gdyż wierzymy w naturalną pielęgnację i korzyści z niej płynące. Nasi Partnerzy to profesjonaliści, którzy doceniają siłę natury i wierzą, że „Jesteśmy tym co jemy”. Wspieramy kosmetologów, trychologów, medycynę estetyczną, dietetyków oraz dermatologów działając od wewnątrz, dla naturalnej odnowy skóry, włosów, paznokci oraz stawów. Współpraca z PROCEANIS® POLSKA gwarantuje szkolenia, wsparcie marketingowe oraz konsultacje zgodnie z potrzebami naszych Partnerów. 
Zapewniamy dostęp do miejsc partnerskich, które odszukać można w zakładce PARTNERZY oraz do bazy informacji  PROCEANIS 2PROFESSIONALS  zawierającej szereg badań naukowych, informacji o działaniu i  zastosowaniu kwasu hialuronowego od wewnątrz oraz efektach przed i po.5

  • Zabiegi profesjonalne to ważny krok w pielęgnacji, dzięki PROCEANIS® efekty Twoich zabiegów będą skuteczniejsze i widoczne u każdego klienta. To kuracja po zabiegu w zaciszu domowym, która staje się codzienną rutyną pielęgnacyjną i regeneracyjną.
  • Jako marka ogólnoświatowa wywodząca się z Niemiec od 2012 r, dajemy gwarancję efektów stosowania PROCEANIS® Hyaluron Drink oraz Collagen Drink już po kilku tygodniach suplementacji – najlepsze efekty uzyskasz około 3 miesiąca stosowania. Dysponujemy badaniami klinicznymi, które potwierdzają skuteczność działania.
  • Produkt odpowiedni dla każdego, bez względu na wiek, alergie, problemy skórne, odpowiedni dla diabetyków, kobiet w ciąży i karmiących oraz wegan. Hyaluron Drink oraz Collagen Drink jest w 100% naturalny, spełniają normy HACCP, DIN ISO 9001: 2000 i są produkowane zgodnie z wytycznymi GMP.
  • Kierujemy się wartościami ważnymi dla każdego z nas. TRANSPARENTNOŚĆ marki i składu, HOLISTYCZNA pielęgnacja skóry i organizmu, ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ w produkcji i pakowaniu produktów, INNOWACYJNOŚĆ w zastosowaniu kwasu hialuronowego od wewnątrz i dostosowanie się do potrzeb klientów

Wegański 100% Naturalny

Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i substancji słodzących

Oparty o badania kliniczne

Wolne od GMO

Wyprodukowane w Niemczech

Przebadany klinicznie i mikrobiologicznie

Chciałabyś wdrożyć produkty do swojego gabinetu lub sklepu ?

Chcesz otrzymać nasz Program Partnerski ?

Jeśli chcesz poznać warunki współpracy i porozmawiać z nami o możliwości dystrybucji skontaktuj się
z nami !

Formularz kontaktowy