For the ocean in us
and our oceans

"Naszym celem jest sprawić aby klient czuł się dobrze we własnej skórze"

Dipl. Ing. Heiko Christian Bross, Dr. Henning Jüchter

"PROCEANIS kieruje się dbałością o wewnętrzne piękno oraz dobre samopoczucie"

Woda oznacza życie. Wszystkie procesy w przyrodzie, ludzi, roślin czy zwierząt, zależą od wody. „Woda jest źródłem odwagi i energii życiowej”, mówią chińczycy. A dalekowschodnia mądrość „Jesteś tym, co jesz” odgrywa kluczową rolę w historii PROCEANIS®.

PROCEANIS GmbH jest pionierem w zakresie suplementów diety z kwasem hialuronowym. Założona w 2011 r. przez dr H. Jüchter i H. Bross w Hamburgu stała się pierwszą firmą w Europie, która w 2012 r. wprowadziła pierwszy na świecie napój kosmetyczny z płynnym kwasem hialuronowym. Dzięki szybko rosnącej liczbie zadowolonych klientów, PROCEANIS obecnie wysyła Hyaluron Drink na całym świecie. 

Aby absorbować kwas hialuronowy w postaci suplementu diety, wymagana jest molekularna struktura kwasu. Kilka lat temu nauka zakładała, że kwas hialuronowy nie może być wchłaniany przez żywność. Zachęceni badaniami nad kwasem hialuronowym i przyjacielem swojej rodziny, Heiko Bross i Henning Jüchter rozpoczęli rozwój swojej formuły z kwasem hialuronowym w 2010r. Hyaluron Drink jest produkowany w Niemczech bez testów na zwierzętach i jest 100% wegański – uzyskany w drodze fermentacji organicznej. 

Jako że, produkcja, pakowanie i transport zużywają cenną energię, wytwarzają odpady i uwalniają szkodliwy dwutlenek węgla PROCEANIS® stawia na filozofię „zero waste” i wspiera projekty oczyszczania mórz z odpadów i tworzyw sztucznych. Oszczędzamy na marketingu i reklamie. Skupiamy się na rekomendacjach ustnych i jednym produkcie, które w naturalny sposób determinują rozwój branży nutrii kosmetycznej i suplementacji – podróż PROCEANIS® dopiero się rozpoczęła. Cieszymy się z każdego nowego pasażera!

HOLIZM

Człowiek należy do natury. Dla nas holizm oznacza, że szanujemy ten fundamentalny związek. Właśnie dlatego naturalność naszego produktu i jego zastosowanie jest najważniejsze: nasz kwas hialuronowy jest wytwarzany przez bakteryjną bio-fermentację, więc jest szczególnie zbliżony do kwasu hialuronowego w organizmie. Spożycie żywności zamyka holistyczny cykl aplikacji.

Zrównoważony rozwój

Holistyczne oznacza zrównoważone i odpowiedzialne działanie ekologicznie. Zwracamy uwagę na procesy oszczędzania zasobów – zarówno na etapie rozwoju, jak i podczas produkcji. Wiemy, że żadne opakowanie nie jest najlepszym opakowaniem. Jednocześnie nasz produkt wymaga ochrony przed wpływami środowiska. Nasze opakowania składają się głównie z materiałów naturalnych i surowców wtórnych.

INNOWACYJNOŚĆ

Aby spełnić nasze holistyczne i zrównoważone wymagania, stawiamy na optymalną grę innowacji i trwałości. Korzystamy z naszej wiodącej wiedzy jako lidera innowacji w dziedzinie suplementów diety na bazie kwasu hialuronowego i nieustannie badamy, aby udoskonalić biodostępność i zgodność naszych produktów z najnowszymi odkryciami naukowymi w zakresie żywienia. W tym celu łączymy zaawansowane i zrównoważone procesy produkcyjne, innowacyjne technologie i najnowsze wyniki badań z naszym wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu.

Transparentność

Stoimy za naszymi produktami z pełnym przekonaniem i chcemy, aby nasi klienci zrobili to samo. Właśnie dlatego przejrzystość i autentyczność są dla nas szczególnie ważne. Dotrzymujemy obietnicy jakości i nie ukrywamy naszych składników w małym druku. Ceny naszego gwarantowanego unikalnego kompleksu hialuronowego są obliczane rzetelnie. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania osobiście.