PRZERWA ŚWIĄTECZNA 21.12-12.01.2024. W tych dniach nie będziemy mogli zrealizować wysyłek, wszelkie zamówienia zrealizujemy z dniem 15.01.2024.

FAQ

To suplement diety z kwasem hialuronowym, składnikami odżywczymi oraz minerałami w formie beauty drinka czyli napoju poprawiającego wygląd skóry, włosów, paznokci oraz jakości stawów. 

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry odpowiedzialnym za nawilżenie, elastyczność, jakość, ochronę oraz prawidłowe funkcjowanie skóry. Po 25 r. życia naturalnie spada produkcja kwasu hialuronowego, a ponieważ nie możemy go dostarczyć poprzez żywność, podaż tego składnika poprzez suplementację jest skutecznym rozwiązaniem. Co więcej kwas hialuronowy wpływa na poprawę jakości i kondycji skóry działając na nią przeciwstarzeniowo.

10 ml nierozcieńczone najlepiej na czczo ( przed posiłkiem ) popijając szklanką wody lub między posiłkami. Hyaluron Drink warto stosować przed posiłkiem ze względu na zawartość witamin i minerałów w produkcie, które w połączeniu z pokarmem mają jeszcze lepszą wchłanialność. Regularne picie wody w okresie suplementacji Hyaluron Drink spowoduje spotęgowanie efektów jakie gwarantuje produkt. Wynika to z tego, że kwas hialuronowy naturalnie wiąże skórę w narządach, nawadniając je od środka.

Tak, jest w 100% naturalny i jest konserwowany potasem, naturalną substancją, bezpieczną dla organizmu. Kwas hialuronowy zawarty w produkcie został uzyskany przez fermentację biotechnologiczną.

Tak, badania wykazują że kwas hialuronowy jest wchłaniany przez układ limfatyczny i transportowany w postaci nierozłożonej do tkanki łącznej. Wchłanianie  zaczyna się już  w błonie śluzowej jamy ustnej i działa lepiej również w formie płynnej. PROCEANIS wykorzystuje specjalną kombinację ciężarów cząsteczkowych kwasu hialuronowego, ponieważ należy wziąć pod uwagę jego częściowe rozłożenie w metabolizmie. Ma to na celu zapewnienie, że dostarczany kwas hialuronowy ma nadal wiele możliwości dokowania H2O na końcach cząsteczek, co jest typową właściwością kwasu hialuronowego polegającą na wiązaniu wody. Dlatego ważna jest nie tylko biodostępność, ale także właściwości cząsteczek docierających do miejsca przeznaczenia. W tym celu struktura molekularna musi być zrównoważona – nie powinna być ani za krótka, ani za długa. Kwas hialuronowy stosowany w PROCEANIS jest oparty na badaniach u różnych organizmów, w tym z medycyny weterynaryjnej, gdzie jest wykorzystywany do wspomagania stawów koni sportowych.

Najlepiej skonsultuj to z lekarzem lub innym specjalistą. PROCEANIS® Hyaluron Drink zawiera 15% zalecanego dziennego spożycia witaminy A, którego nie należy przekraczać w czasie ciąży. Poza tym pozostałe składniki w tym kwas hialuronowy są bezpieczne w ciąży oraz podczas karmienia.

PROCEANIS® Hyaluron Drink nie zawiera sodu.

Cukier kokosowy ma niski indeks glikemiczny. Produkt praktycznie nie zawiera cukru i jest bezpieczny dla diabetyków.

Nie. Mechanizmy mikroskopowe zapobiegają zatrzymywaniu wody lub nienaturalnemu obrzękowi skóry. Nienaturalne zatrzymywanie wody jest znacznie ściślej związane z układem limfatycznym i nie ma nic wspólnego z kwasem hialuronowym w innych częściach ciała.

PROCEANIS® Hyaluron Drink nie zawiera laktozy i glutenu. Nie zawiera skorupiaków, jajek, ryb, orzeszków ziemnych, soi, mleka, orzechów, seleru, musztardy, sezamu, siarki, siarczynów, łubinów, mięczaków.

PROCEANIS® Hyaluron Drink jest przyjazny dla układu pokarmowego i nie podrażnia żołądka. Wręcz na odwrót wpływa pozytywnie na pracę żółądka oraz jelit.

Przechowuj PROCEANIS® Hyaluron Drink w chłodnym i suchym miejscu (poniżej 25 ° C).

W powięzi (włóknista tkanka łączna) metabolizm przebiega powoli, dlatego zalecamy przyjmowanie PROCEANIS® Hyaluron Drink przez co najmniej 3 miesiące w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Produkty mogą być stosowane kilka razy w roku lub w razie potrzeby w sposób ciągły.

10 ml PROCEANIS® Hyaluron Drink (zalecane dzienne spożycie) zawiera:

Składniki:                                                        
woda, ekstrakt z granatów (5%), syrop z kwiatów kokosa (5%), aromat naturalny, koncentrat marchwi, szafran, koncentrat soku cytrynowego

Kwas Hialuronowy
120 mg
Witamina A 
120µg
Witamin B2 (Ryboflawina) 
0,21 mg
Niacyna 
2,4 mg
Biotyna 
7,5 µg
Witamina C 
12 mg
Cynk 
1,5 mg

Ponieważ nasz produkt jest skomponowany z naturalnych składników z warzyw i owoców, jego smak lub konsystencja moga się róznić od siebie w przypadku kolejnego opakowania. Nie oznacza to, że produkt jest zepsuty lub posiada wadę. W razie zauważenia innych cech nie wymienionych wyżej prosimy o zgłoszenie produktu bezpośrednio do nas.