Głęboki efekt działania od wewnątrz

To co sprawia, że Hyaluron Drink jest wyjątkowy, to sposób podania oraz połączenie dwóch łańcuchów kwasu hialuronowego o różnych długościach. Poprzez spożycie kwasu hialuronowego jego cząsteczki trafiają w głąb organizmu, docierając do tkanek łącznych oraz skóry odżywiając i nawilżając skórę od wewnątrz.

W badaniu klinicznym przeprowadzonym w 2022 r. uzyskaliśmy zwiększony poziom nawilżenia i uelastycznienia skóry już po kilku tygodniach stosowania.

Skóra | Włosy | PaznokCie

Efekty stosowania Hyaluron Drink ok. 3 miesiąca

Advanced Beauty Formula

Nasza zaawansowana formuła synergicznie łączy sprawdzony kompleks kwasu hialuronowego PROCEANIS
ze składnikami odżywczymi i ekstraktem z owoców.

Odkryj pierwszy na Świecie beauty drink
z kwasem hialuronowym od 2010 r.

Prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz

Dobrze nawilżone ciało jest promienne i pełne witalności

Hyaluron Drink

Jest całkowicie naturalnym suplement diety z opatentowanym kompleksem kwasu hialuronowego i składnikami odżywczymi do codziennego stosowania, który jest łatwo wchłaniany przez organizm i zapewnia intensywny zastrzyk nawilżenia.
Działanie i skuteczność Hyaluron Drink została oparta o badania kliniczne oraz konsumenckie.

ADVANCED BEAUTY FORMULA

Advanced Beauty Formula łączy sprawdzony kompleks kwasu hialuronowego PROCEANIS z synergistycznym połączeniem składników odżywczych i owocowego ekstraktu z granatu.

Kwas hialuronowy w Hyaluron Drink uzyskujemy poprzez biofermentację kukurydzy. Dzięki swojej unikalnej, innowacyjnej strukturze molekularnej, nasz kompleks kwasu hialuronowego idealnie nadaje się do naturalnego wchłaniania z pożywieniem. Zawarty kwas hialuronowy może być łatwo metabolizowany i jest dostępny dla organizmu w dowolnym momencie, gdy jest potrzebny.


Real beauty comes from deep within

Dobrze nawodnione ciało promienieje i jest pełne witalności. Hyaluron Drink to naturalny suplement diety, który jest łatwo przyswajalny przez organizm i zapewnia mu zastrzyk nawilżenia natychmiast po spożyciu.
 
Hyaluron Drink składa się z wegańskiego, czystego kwasu hialuronowego nisko- i wysokocząsteczkowego, a dzięki cennym składnikom odżywczym i bogatemu w witaminy ekstraktowi z granatu, zaczyna działanie tam, gdzie inne kosmetyki kończą – w głębi.
 
W ten sposób sprzyja zachowaniu pięknej skóry, włosów i paznokci oraz zdrowej tkanki chrzęstnej i łącznej – dla odczuwalnie nawilżonej i odżywionej skóry oraz równowagi całego organizmu.
 
To, co sprawia, że jest wyjątkowy, to sposób w jaki jest dostarczany naszemu ciału. *Przyjmując kwas hialuronowy w płynnej postaci suplementu diety, jego małe i wielkie cząsteczki mogą dotrzeć w głąb organizmu wraz z substancjami odżywczymi i zostać natychmiast wchłonięte.
 
*potwierdzone badaniami klinicznymi